Hostinec na Ostrově

 

Kde se nacházíme

 

Hostinec na Ostrově se nachází v malebné obci Pustověty, která leží v údolí na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a v blízkosti řeky Berounky.

 

Rozeklaná křivoklátská údolí přímo vybízí k toulkám na kole a jedna výjimečná cyklotrasa, která začíná v Rakovníku, vede právě přes Pustověty kolem našeho hostince, dále přes Křivoklát k Berounce a končí v Roztokách u Křivoklátu (č. 303).

 

Do vesnice přijíždí i vlak po trase Rakovník - Beroun, a proto je i vyhledávaným výchozím bodem pro turistické výlety např. k Otou Pavlem proslavené hospodě U Rozvědčíka v blízkosti řeky Berounky nebo na hrad Křivoklát či na zámek do Lán. 

 

Ve vesnici se nachází i koňská jízdárna, která se nezaměřuje pouze na vyjížďky, ale mohou vás naučit všemu, co má správný jezdec umět.

 

V Pustovětech přímo u hostince se nachází sportovní areál včetně víceúčelového sportovního hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, basketbal a malou kopanou. Hřiště může bezplatně využívat široká veřejnost, není určeno pouze pro místní občany Pustovět. Pro ty nejmenší je postaveno i dětské hřiště se skluzavkou, s prolézačkami a kolotočem.

 

Proto, ať jedete na kole, jste na turistické túře, projíždíte se na koni, či máte v plánu sportovat nebo naopak jen odpočívat, přijďte a poseďte u nás v Hostinci na Ostrově.

 

 

 

Co nabízíme

 

Hostinec nabízí posezení v útulné hospůdce pro 60 lidí a na letní zahrádce až pro 100 lidí. 

 

Točíme pivo Bakalář 11° za 25 korun a bezinkovou nebo pomerančovou limonádu za 20 korun (0.5l). Nabízíme velký výběr nealko nápojů, stáčené sudové víno Modrý Portugal Chardonay, kávu z presomatu Ristretto, Espresso, Cafe Lungo, Cappuccino, Café Latte, horkou čokoládu a Moccaccino. Z čajů nabízíme široký výběr značky Pickwick.

 

img 2014

V letních měsících podáváme teplé jídlo - polévku, steak, smažený sýr s hranolkami nebo kroketami, bramboráčky, hamburger, sýr v housce, domácí vdolky, vafle, poháry, langoše a klobásy. Přes zimu můžete u nás ochutnat studenou kuchyni.

 

V budově hostince se nachází i velký společenský sál, který je možné po dohodě s obecním úřadem pronajmout na oslavu narozenin, na hostiny či svatby. Kapacita sálu je 150 lidí. Možnost ubytování je v blízkém penzionu Kolonie.

 

  

 

 

Kontakt a provozní doba

 

pustovety 00

Hostinec na Ostrově

Pustověty 15, 270 23 Pustověty

Zodpovědný vedoucí:

Petr Cífka, tel 725 748 148

Provozní doba:

po: 12:00 - 20:00

út: 10:00 - 20:00

st: 10:00 - 20:00

čt: 10:00 - 20:00

pá: 10:00 - 20:00

so: 10:00 - 20:00

ne: 10:00 - 20:00

 

 

 

 

  

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby