Hostinec na Ostrově

Kde se nacházíme

Hostinec na Ostrově se nachází v malebné obci Pustověty, která leží v údolí na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a v blízkosti řeky Berounky.

Rozeklaná křivoklátská údolí přímo vybízí k toulkám na kole a jedna výjimečná cyklotrasa, která začíná v Rakovníku, vede právě přes Pustověty kolem našeho hostince, dále přes Křivoklát k Berounce a končí v Roztokách u Křivoklátu (č. 303).

Do vesnice přijíždí i vlak po trase Rakovník - Beroun, a proto je i vyhledávaným výchozím bodem pro turistické výlety např. k Otou Pavlem proslavené hospodě U Rozvědčíka v blízkosti řeky Berounky nebo na hrad Křivoklát či na zámek do Lán.

Ve vesnici se nachází i koňská jízdárna, která se nezaměřuje pouze na vyjížďky, ale mohou vás naučit všemu, co má správný jezdec umět.

V Pustovětech přímo u hostince se nachází sportovní areál včetně víceúčelového sportovního hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, basketbal a malou kopanou. Hřiště může bezplatně využívat široká veřejnost, není určeno pouze pro místní občany Pustovět. Pro ty nejmenší je postaveno i dětské hřiště se skluzavkou, s prolézačkami a kolotočem.

Proto, ať jedete na kole, jste na turistické túře, projíždíte se na koni, či máte v plánu sportovat nebo naopak jen odpočívat, přijďte a poseďte u nás v Hostinci na Ostrově.

Co nabízíme

Hostinec nabízí posezení v útulné hospůdce pro 60 lidí a na letní zahrádce až pro 100 lidí. V rámci venkovního příslušenství je vystaven i dětský koutek, kde mohou ti nejmenší dovádět na trampolíně.

Točíme pivo Bakalář 11° za 23 korun, Bakalář 12° za 25 korun, polotmavé pivo 11° za 23 korun a limonádu. Nabízíme velký výběr nealko nápojů, stáčené sudové víno Modrý Portugal Chardonay, kávu z presomatu Ristretto, Espresso, Cafe Lungo, Cappuccino, Café Latte, horkou čokoládu a Moccaccino. Z čajů nabízíme široký výběr značky Pickwick.

img 2014

V letních měsících podáváme teplé jídlo - polévku, steak, smažený sýr s hranolkami nebo kroketami, bramboráčky, hamburger, sýr v housce, domácí vdolky, vafle, poháry, langoše a klobásy. Přes zimu můžete u nás ochutnat studenou kuchyni.

Je zde možnost zahrát si šipky, karetní hry, kostky nebo sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV obrazovce nebo jen posedět a zahrát si na kytaru.

V budově hostince se nachází i velký společenský sál, který je možné po dohodě s obecním úřadem (tel. 739 424 734, 739 424 744) pronajmout na oslavu narozenin, na hostiny či svatby. Kapacita sálu je 150 lidí. Možnost ubytování je v blízkém penzionu Kolonie.

Co připravujeme

Podobně jako o minulých letních prázdninách připravujeme společně s pivovarem Bakalář a týdeníkem Raport koncertní country léto 2017 "11 večerů s Bakalářem". Každou sobotu od 24.6 do 2.9. k nám zavítá hudební skupina.

koncerty 11 veceru s bakalarem pustovety

Kontakt a provozní doba