Jízda na koních po Křivoklátsku

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. Nedaleko krásného hradu Křivoklát se nachází malebné údolí obklopené hustými lesy. V tomto údolí se rozkládá malá vesnička s hrstkou obyvatel, přeťatá Rakovnickým potokem. A právě tady – v Pustovětech - najdete koňskou jízdárnu.

konsky cundr

Pokud jste tedy unavení z každodenního shonu a chcete si aktivně odpočinout a nabrat síly v krásné přírodě, pak je ideální řešení zavítat k nám na Křivoklátsko.

Jízdárna se nezaměřuje pouze na vyjížďky, ale v podstatě na všechno co se jen dá s koňmi vymyslet. Na jízdárně vás naučí všemu, co má správný jezdec umět. V létě můžete s rodinou vyrazit na koňském povoze na celodenní výlet, nebo i na delší několikadenní výpravu na koních a na voze. Nebo můžete dopřát vašim dětem jen vodění s vodičem na spolehlivém koni po jízdárně či na krátké procházce po okolí. V zimě v jízdárně zapřahají za koně saně a vyjíždí do zasněženého údolí. A pokud máte rádi adrenalin můžete zkusit lyžování za koňmi – skiering !

dsc00263

Jízdárna také nabízí opravdovou lahůdku: pokud chcete opravdu krásnou a nezapomenutelnou svatbu, nechte se odvézt v kočáře až na nádvoří hradu Křivoklát a nechat se oddat přímo na hradě! A po obřadu vás koňské zpřežení odveze do jedné z křivoklátských vyhlášených restaurací. Určitě si odnesete nezapomenutelný zážitek, na který budete vzpomínat do konce života.

A když už vás vyjížďky omrzí, můžete se posadit v místní hospůdce “Na ostrově”, zajít s dětmi na nově rekonstruované dětské hřiště, nebo sednout na kolo a vyrazit po cyklostezce, která Pustověty protíná.

Takže ať už se chcete jenom odreagovat, naučit se jezdit na koni, nebo si odnést úžasné zážitky, je pro vás Turistická jízdárna Pustověty to pravé! Jen tady naleznete pohodovou atmosféru, příjemné lidi a hodné koně.

Přijeďte do Pustovět - rádi se s vámi domluví na určitém čase a pak už jen zbývá usadit se v sedle a z koňského hřbetu sledovat přírodu, která zvolna proplouvá kolem vás.

Pro bližší kontakt klikněte na banner "Jízdárna Pustověty" v pravém sloupci stránky.

Mistrovský zápas

Pustověty logo_sokol_50 TJ Šanov