Jízda na koních po Křivoklátsku

 

 

 

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. Nedaleko krásného hradu Křivoklát se nachází malebné údolí obklopené hustými lesy. V tomto údolí se rozkládá malá vesnička s hrstkou obyvatel, přeťatá Rakovnickým potokem. A právě tady – v Pustovětech - najdete koňskou jízdárnu.


konsky cundr 

Pokud jste tedy unavení z každodenního shonu a chcete si aktivně odpočinout a nabrat síly v krásné přírodě, pak je ideální řešení zavítat k nám na Křivoklátsko.

 

Jízdárna se nezaměřuje pouze na vyjížďky, ale v podstatě na všechno co se jen dá s koňmi vymyslet. Na jízdárně vás naučí všemu, co má správný jezdec umět. V létě můžete s rodinou vyrazit na koňském povoze na celodenní výlet, nebo i na delší několikadenní výpravu na koních a na voze. Nebo můžete dopřát vašim dětem jen vodění s vodičem na spolehlivém koni po jízdárně či na krátké procházce po okolí. V zimě v jízdárně zapřahají za koně saně a vyjíždí do zasněženého údolí. A pokud máte rádi adrenalin můžete zkusit lyžování za koňmi – skiering !

 

dsc00263


Jízdárna také nabízí opravdovou lahůdku: pokud chcete opravdu krásnou a nezapomenutelnou svatbu, nechte se odvézt v kočáře až na nádvoří hradu Křivoklát a nechat se oddat přímo na hradě! A po obřadu vás koňské zpřežení odveze do jedné z křivoklátských vyhlášených restaurací. Určitě si odnesete nezapomenutelný zážitek, na který budete vzpomínat do konce života.


A když už vás vyjížďky omrzí, můžete se posadit v místní hospůdce “Na ostrově”, zajít s dětmi na nově rekonstruované dětské hřiště, nebo sednout na kolo a vyrazit po cyklostezce, která Pustověty protíná.


Takže ať už se chcete jenom odreagovat, naučit se jezdit na koni, nebo si odnést úžasné zážitky, je pro vás Turistická jízdárna Pustověty to pravé! Jen tady naleznete pohodovou atmosféru, příjemné lidi a hodné koně.


Přijeďte do Pustovět - rádi se s vámi domluví na určitém čase a pak už jen zbývá usadit se v sedle a z koňského hřbetu sledovat přírodu, která zvolna proplouvá kolem vás.

 

 

Pro bližší kontakt klikněte na banner "Jízdárna Pustověty" v pravém sloupci stránky.

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby