Posvícení 1975 

 

... výtah ze zápisů pana Josefa Maršála

 

Nelze však zapomenout ani na společenskou činnost TJ SSM Pustověty, mezi něž patřil I. ročník sportovního karnevalu, který pořádala TJ dne 1.února 1975. Každý byl zvědav, jak dopadne. A dopadl nad očekávání. Vždyť jenom masek přišlo 86 včetně kolektivu XI.fotbalistek v dresu TJ SSM Pustověty. V tombole bylo kolem 150 cen a pokud jde o návštěvu - sál kulturního domu v Pustovětech byl doslova přeplněn. Tím získala TJ i peníze na další svoji činnost, neboť na vstupném a tombole bylo vybráno kolem 5000 Kčs.

 

1975 posvicenske muzstvo zeny barevny

 

V sobotu 25. října 1975 o posvícenském odpoledni viděli diváci na hřišti dvě pustovětská mužstva, kdy nastoupili "ženatí" proti "svobodným". Fotbal pokračoval i v neděli, kdy nastoupila dívčí jedenáctka proti "posvícenskému výběru mužů". Byla to hezká posvícenská odpoledne a to jak v sobotu, tak i v neděli. Fotbalisté se bavili a předvedli divákům i některé legrácky a značný počet občanů se opravdu bavil.

 

1975 posvicenske muzstvo zeny muzi

 

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby