Posvícení 1975

... výtah ze zápisů pana Josefa Maršála

Nelze však zapomenout ani na společenskou činnost TJ SSM Pustověty, mezi něž patřil I. ročník sportovního karnevalu, který pořádala TJ dne 1.února 1975. Každý byl zvědav, jak dopadne. A dopadl nad očekávání. Vždyť jenom masek přišlo 86 včetně kolektivu XI.fotbalistek v dresu TJ SSM Pustověty. V tombole bylo kolem 150 cen a pokud jde o návštěvu - sál kulturního domu v Pustovětech byl doslova přeplněn. Tím získala TJ i peníze na další svoji činnost, neboť na vstupném a tombole bylo vybráno kolem 5000 Kčs.

1975 posvicenske muzstvo zeny barevny

V sobotu 25. října 1975 o posvícenském odpoledni viděli diváci na hřišti dvě pustovětská mužstva, kdy nastoupili "ženatí" proti "svobodným". Fotbal pokračoval i v neděli, kdy nastoupila dívčí jedenáctka proti "posvícenskému výběru mužů". Byla to hezká posvícenská odpoledne a to jak v sobotu, tak i v neděli. Fotbalisté se bavili a předvedli divákům i některé legrácky a značný počet občanů se opravdu bavil.

1975 posvicenske muzstvo zeny muzi

přátelské utkání na UMT

Pustověty logo_sokol_50 TJ Pavlíkov

AKTUALITY

- První přípravné utkání se odehraje na UMT v Rakovníku v neděli 17.2. v 10:00 proti Pavlíkovu.

- Rozpis utkání okresního přeboru Rakovník.

HRAJTE S NÁMI NA FACEBOOKU

Výsledky hned po zápase, aktuální ohlasy, názory, zprávy z klubu, komentáře a fotografie - to vše najdete na našem facebooku. Staňte se našimi fanoušky!

fcb