Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Sýkořice - So Pustověty 1:3 (0:1)

Přátelské utkání 2011, 13.8.2011


jedenactka
tym
jedenactka
tym
1/2 
start stop bwd fwd

 

 

 

Sezónu jsme rozjeli vítězně*Výborná hra obránců a gólmana*Soupeř postupně uvadal*Zápas rozhodli sváteční střelci*Marcel Kalík přepisoval dějiny*

 

Na první mistrák jsme zajížděli na horkou půdu do Sýkořice. Obavy, že nás bude málo se naštěstí nenaplnily. Na zápas přišlo čtrnáct schopných hráčů a k tomu ještě dva polozraněný. Chvíli nám ale trvalo než jsme si na hřišti na sebe zvykli, protože v přípravných zápasech byla vždy úplně jiná sestava.

 

První poločas začal místami až drtivým tlakem domácích hráčů, ale naše obrana podpořená výborným gólmanem byla vždy na místě. A co nepochytal brankář to šlo buď vedle nebo nad naši branku. Domácí tlak trval tak třicet minut a po této době udělali domácí chybu v obraně, kterou jsme ihned využili ke vstřelení úvodního gólu. Po přihrávce V. Bičovského skóroval V. Čertík. Od této chvíle se začala hra vyrovnávat.

 

Druhá polovina už byla z naší strany lepší. Hráli jsme si to své a soupeř postupně z velkého tempa polevoval. Nicméně domácí dokázali vyrovnat po akci Hříbala skóroval na malém vápně volný Mutinský. To nám moc do zpěvu nebylo. Naštěstí deset minut do konce zápasu po rohu Šarankieviče zamířil přesně do černého D. Šnobl a rozdílová branka byla na světě. To ovšem ještě nebylo všechno. Pět minut do konce zápasu se dostal na plac M. Kalík. Neuběhly ani tři minuty a mohl se radovat(asi po dvaceti letech) ze vstřeleného gólu. Po akci Šarankieviče skóroval hlavou do odkryté branky a bylo jasné, že si odvezeme ze Sýkořice tři body.

 

 

 

Sestava: : Šperl – Šnobl, Fencl, Čertík, Hůla – Cedl, Bičovský V.(Bretšnajdr), Tomášek, Čebiš(Škranc) - Šarankievič, Šimon(Kalík).

Hráč zápasu: Šnobl

Branky: Čertík, Šnobl, Kalík

Rozhodčí: Beran

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Tipování : Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby