Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - So Srbeč 3:2 (2:1)

Mistorvské utkání 2011, 4.9.2011


04092011545
04092011547
04092011548
1/3 
start stop bwd fwd

 

 

 

 

Porážíme silného soupeře*Fyzicky náročný zápas*Utkání se muselo líbit*Góly stříleli ostřílení bardi*

 

První domácí zápas sezóny jsme zvládli. Čekal na nás dobře hrající soupeř, který má ve svém středu velmi šikovné hráče. Hra se po celý zápas přesouvala ze strany na stranu se spoustou šancí na obou stranách. Ve finále opět rozhodla větší zkušenost a štěstí, které bylo na naší straně.

 

Soupeře jsme zaskočili dvěma po sobě jdoucími góly v rozmezí tak 20. až 30. minuty a zdálo se, že zápas v pohodě zvládneme. Jenže hosté přeskupily řady a na konci poločasu po chybičce v naší obraně snížili a zase bylo o co hrát.

 

V druhé půli to byla jízda nahoru dolu, akce střídala akci. Oba týmy vstřelily po gólu a výsledek 3:2 byl na světě. Dobře odmakaný zápas, pánové!!!

 

 

 

 

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bičovský A.(Kalík), Mucha, – Škranc(Bureš), Tomášek, Bretšnajdr, Hůla – Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Tomášek

Branky: Bretšnajdr, Šarankievič, Šimon

Rozhodčí: Klekner

ŽK: Šnobl Bičovský A., Šarankievič

ČK: -

Počet diváků: 30

 

 

Ostaní výsledky : So. Ruda - So. Sýkořice 3:2 (1:1) – (Kubec M., Král T., Hrbek), Ol. Rakovník - B. Rynholec 5:1 (0:1) – (Filip 2, Kokšál 2, Kalfiřt – Kougl V.), SK Lány - Sp. Řevničov 2:1 (2:1) – (Kostík, Vejrážka – Pedál), So. Pustověty - So. Srbeč 3:2 (2:1) – (Šimon, Šarankievič, Bretšnajdr – Kočí 2), So. Kroučová - ČL Kolešovice 1:2 (0:1) – (Bohatý P.), So. P. Újezd - TJ Čistá 1:2 (0:2) – (Polcar B.), SK Lišany - FC05 Zavidov B 0:5 (0:3) – (Šíma 3, Štiller R., Čech ml.) .

 

 

Tipování : Tipařem odborníkem se stává Adam10, který tipnul přesně i druhý zápas. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby