TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - Ba Rynholec 2:5 (0:3)
Mistrovské utkání 2011, 6.11.2011


06112011022
06112011028
06112011036
1/3 
start stop bwd fwd

 

 

Zápas jsme nezvládli*Tragický první poločas*Citelně chyběl Jarda Brko*Hlavu vzhůru, borci!*

První listopadová neděle k nám nebyla příliš nakloněná. Za krásného počasí k nám přijel soupeř z Rynholce. Před hojně zaplněným publikem jsme předvedli výsledkově asi nejhorší poločas v této sezóně. Hrál se vyrovnaný souboj, ve kterém dával góly jenom soupeř po našich hrubých chybách. Tři góly jsme soupeři darovali. Smutné je, že chybovali i ti nejzkušenější hráči. Naopak v útočné fázi jsme zahazovali všechny šance, které jsme měli. Druhou půli jsme začali tlakem na soupeře, ale výsledkem byl zase protiútok hostí a gól na čtyři nula. Naše góly přišly až na závěr zápasu, kdy už bylo pozdě na korekci výsledku. Pozitivem může být hra mladých kluků, kteří nastoupili až v průběhu druhého poločasu a hráli dobře. Příště nás čeká velice silný tým – Lány B!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Čertík, Bureš(Škranc), – Mucha, Bičovský V.(Liprt), Truksa, Šarankievič – Cedl, Šimon.

Hráč zápasu: Cedl

Branky: Truksa, Cedl

Rozhodčí: Sýkora

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostatní výsledky : So. Ruda - FC05 Zavidov B 0:3 (0:2) – (Plincner, Čech ml., Štiller R.), So. Srbeč - TJ Čistá 6:1 (3:0) – (Svítek 2, Kočí, Kratina, Hotový, Červenka), ČL Kolešovice - SK Lány 2:2 (2:1) – (Roubík 2 – Reichl, Taneček), So. Sýkořice - So. Kroučová 4:1 (2:0) – (Pavlis 2, Mutínský, Slabý – Kováčik), Sp. Řevničov - Ol. Rakovník 5:1 (2:1) – (Hošek, Zekjmon, Kučera, Tóth, vlastní – Filip), So. P. Újezd - SK Lišany 2:4 (1:1) – Polcar B., Vopat, Jelínek 2, Staněk, Beneš), So. Pustověty - B. Rynholec 2:5 (0:3) – (Cédl, Truksa).

Tipování : Srávný tip neuhodl nikdo. Ve hře o celkové prvenství podzimní soutěže již jen 15 hráčů ! Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby