TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - So Řevničov 1:2 (1:2)
Mistrovské utkání 2011, 9.10.2011


p1090282
p1090283
p1090284
p1090291
p1090293
1/5 
start stop bwd fwd

 

 

Soupeř nás přeběhal*Dravost předčila zkušenosti*Moc šancí za zápas nebylo*Rozdáváme body chudým*

Předzápasový pohled na tabulku nás pasoval do role favorita, protože k nám do ďolíčku přijel aktuálně poslední mančaft třetí třídy, který ještě nevyhrál. Asi jsme to měli v hlavách a mysleli jsme si, že to přijde samo. Soupeř měl v sestavě spoustu mladých, rychlých a důrazných hráčů, kteří měli mnohem větší hlad po vítězství. První gól padl po naší chybě v rozehrávce ve středu pole, kdy střela hostujícího hráče padla přesně k tyči Šperlovy brány. Druhá branka z penalty po nedorozumění obránců s brankářem. Do poločasu jsme ještě snížili kdy Čebiš usměrnil míč do sítě po trestném kopu z levé strany. Druhý poločas se odehrával převážně mezi vápny obou soupeřů. Šancí bylo jak šafránu, takže až do konce zápasu žádný gól nepadl. Nějak nám to na ty týmy z dolních pater tabulky nejde. Posledním třem týmům tabulky jsme rozdali šest bodů, což je dost velký luxus. Příští týden nás navíc čeká jeden z favoritů soutěže Olympie Rakovník. Musíme tedy víc zabrat!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bretšnajdr, Mucha(Liprt), – Čebiš(Cedl), Tomášek, Bičovský V.(Škranc), Hůla – Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu:Šarankievič

Branky: Čebiš

Rozhodčí: Szabo

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostaní výsledky : So. Ruda - So. P. Újezd 0:2 (0:0), TJ Čistá - B. Rynholec 3:3 (1:1) – (Jopa, Stárek R., Votroubek R. – Havlík 2, Piontek), So. Srbeč - SK Lišany 12:0 (4:0) – (Svítek 6, Vožech 3, Kočí 2, Hotový), ČL Kolešovice - Ol. Rakovník 3:1 (1:1) – (Daniš, Kovář, Roubík - Uher), So. Sýkořice - FC05 Zavidov B 3:1 (1:1) – (Šulc, Hříbal, Prach – Blecha), So. Pustověty - Sp. Řevničov 1:2 (1:2) – (Čebiš – Hošek 2), SK Lány - So. Kroučová 2:4 (1:1) – (Kotulan 2, Vejrážka, Humr O. - Kiss, Kováčik).

Tipování :Srávný tip uhodl Kamík. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby