TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - Lišany 4:0 (2:0)
Mistrovské utkání 2011, 23.10.2011


p1090313
p1090314
p1090322
p1090324
1/4 
start stop bwd fwd

 

 

One man show Radek Truksa*S mladíkama v sestavě*Posvícení se vydařilo*Vítězství i bez Ševy*

O posvícenském víkendu, který jsme v Pustovětech prožívali, k nám přijel soupeř z Lišan. Před zápasem se nás sešlo dokonce šestnáct, ale chyběli dva nejzkušenější borci Michal Šarankievič a Vojta Čertík. Už po minulém zápase bylo avizováno, že dáme přednost mladším klukům, aby ukázali co v nich dřímá za talent. V sestavě se tedy objevili postupně všichni mladíci, kterými náš mančaft disponuje. Jeden z nich už v první minutě zápasu pláchnul obraně hostí a zakončil jako Karel Poborský v dobách své největší slávy. Druhý gól dal opět Radek z penalty po faulu na dalšího mladíka Martina Cedla. Soupeř nehrál vůbec špatně, ale jeho akce vesměs končili před naším vápnem. Třetí branka do soupeřovi sítě padla z trestného kopu. Radek střílel po anglicku od břevna do sítě. Do konce zápasu jsme dali ještě jednu branku po individuálním průniku se prosadil opět Radek. Výborně zahrála celá obrana v čele s gólmanem. Pozápasový posvícenský řízeček byl třešínkou na dortu dobře odehraného zápasu. Příští víkend jedeme do Zavidova v neděli ráno. Zápas začíná v 10:00 hod.

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bretšnajdr, Škranc(Mucha), – Liprt(Čebiš), Tomášek(Bureš), Truksa, Hůla – Cedl, Šimon.

Hráč zápasu: Truksa

Branky: Truksa 4x

Rozhodčí: Rendl

ŽK: Škranc, Liprt, Cedl

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostatní výsledky : So. Ruda - Ol. Rakovník 0:10, TJ Čistá - So. Kroučová 2:3 (1:0) – (Votroubek R., Bedenk – Husák, Kiss, Vimr), ČL Kolešovice - FC05 Zavidov B 3:0 (1:0) – (Roubík 2, Matějovský P.), So. Srbeč - B. Rynholec 5:3 (1:2) – (Kočí 2, Kratina, Hotový, Eisenstein), So. Pustověty - SK Lišany 4:0 (2:0) – (Truksa 4), So. Sýkořice - SK Lány 1:3 (1:0) – (Mutínský), So. P. Újezd - Sp. Řevničov 3:3 (0:1) – (Novák 2, Vopat - Hošek 2, Tóth).

Tipování :Srávný tip neuhodl nikdo. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby