TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : Lány - So Pustověty 3:3 (1:1)
Mistrovské utkání 2011, 13.11.2011


13112011126
13112011127
13112011129
1/3 
start stop bwd fwd

 

 

Výrazné zlepšení ve hře*Dobře odmakaný zápas*Škoda nevyužitých šancí*Odvážíme do ďolíčku bod*

Na zápas do Lán jsme odjížděli s respektem, protože jsme věděli, že soupeř disponuje mladými a běhavými hráči se zkušenostmi z první B-třídy, kde nastupují za áčko. Naše sestava nebyla kompletní. Chyběli: Bretšnajdr, Bičovský A.,Cedl, Bureš, Čertík, Tomášek a Kalík. Sešlo se nás tedy jenom dvanáct. Zápas začal, za slunečného a studeného počasí, ve vysokém tempu na obou stranách. Dlouhou dobu se hrálo bez branek. Byl to boj o každou část hřiště, ve kterém jsme rozhodně nebyli horším týmem. Branky začaly padat až ke konci poločasu. Nejdříve se trefili domácí z trestného kopu a hned po rozehrání se po brejkové akci trefil Michal Šarankievič. Po změně stran se hned v úvodu šťastně ujali vedení domácí hráči. To byl pro nás impuls pro ještě větší aktivitu. Soupeře jsme začali přehrávat a dvěma góly jsme otočili vývoj v zápase. Trefil se Radek Truksa střelou z dvaceti metrů(levou nohou) a prvním golem v Pustovětském dresu se prezentoval(i když se štěstím) Milan Liprt. Bohužel, soupeř vystřídal útočníky a jeden z nich hned po vstupu na hřiště hlavou vyrovnal. Pak jsme měli ještě dvě velké gólové příležitosti. Michal Šarankievič hlavičkoval, ale domácí vykopávali z brankové čáry a pak zahodil velkou šanci Marek Čebiš, když šel sám na brankáře, ale přestřelil. Nakonec to byla asi spravedlivá remíza, ale za náš výkon zaslouží naši hráči pochvalu. Příští týden ve čtvrtek (17.11.) je poslední podzimní trénink od 14:00!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Šimon, Škranc – Mucha, Truksa, Bičovský V., Hůla - Šarankievič, Liprt(Čebiš).

Hráč zápasu: Mucha

Branky: Šarankievič, Truksa, Liprt

Rozhodčí: Aksamit

ŽK: Šnobl

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostatní výsledky : TJ Čistá - ČL Kolešovice 4:3 (2:0) – (Bedenk 2, Jopa, Blecha F. – Jankura 2, Daniš), FC05 Zavidov B - So. P. Újezd 9:1 (6:0) – (Čech ml. 3, Šíma 2, Folkman 2, Burdil, Štiller R.) SK Lišany - Sp. Řevničov 4:1 (2:1) – (Jelínek 3, Ledvinka – Hošek), So. Sýkořice - So. Srbeč 6:0 (2:0) – (Hříbal 3, Pavlis, Vančura, Jansa), B. Rynholec - So. Ruda 8:0 (3:0) – (Matějka 4, Kougl V. 2, Malík, Kougl J.), So. Kroučová – Ol. Rakovník 1:5 (0:3) – (Kováčik), SK Lány - So. Pustověty 3:3 (1:1) – (Humr O., Kotulan, Ambrož).

Tipování : Srávný tip uhodl baera. O vítezi je téměř rozhodnuto ! Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby