Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník

.................................. logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50


Memoriál Stanislava Mikovce

Fotbalový turnaj 2011, 16.7.2011


16072011344
16072011347
16072011350
16072011352
16072011362
1/5 
start stop bwd fwd

 

Třetí třída vyškolila druhou*Neporazitelní domácí*Pavlíkov bez střelců*Další 40cítka v mančaftu*

V sobotu hned po obědě začal na našem kvalitně připraveném hřišti tradiční fotbalový turnaj se vzpomínkou na našeho kamaráda a dlouholetého činovníka klubu Stanislava Mikovce. Turnaje se účastnily druhotřídní TJ Roztoky (loňský vítěz), SK Pavlíkov a třetí třídu zastupoval Český Lev Kolešovice a domácí TJ Sokol Pustověty. Hrálo se na 2x20 minut systémem každý s každým.

Hned v prvním zápase nasadil Český Lev vysokou laťku v tempu i v technice a rozstřílel mladý tým Roztok. Potom nastoupila druhá dvojice týmů, kde však diváci žádný gól neviděli. Po remíze s Pavlíkovem, domácí hned následně nastoupili na běhavý tým Roztok. Povedlo se nám jít do vedení po hlavičce Šimona, ale soupeř chvilku před koncem krásnou střelou vyrovnal. Ve čtvrtém zápase si hráči Kolešovic poradili s Pavlíkovem a o vítězi turnaje bylo jasno. S nelichotivou bilancí zůstal SK Pavlíkov, který ani ve svém posledním zápase nedokázal vstřelit branku a obsadil poslední místo. V závěrečném duelu bylo v sázce druhé místo pro domácí oproti neporazitelnosti Kolešovic. Domácím se však zapas poved a výhrou si zajistili druhé místo a mohou se pochlubit tím, že je nikdo nedokázal porazit. V celkovém zúčtování to dopadlo tak, že dva zástupci třetí třídy to těm druhotřídním pěkně nandali. Nutno ale podotknout, že turnaj byl hodně vyrovnaný a někdy o výsledcích rozhodovalo pověstné štěstíčko.

Po skončení turnaje se plynule navázalo na oslavu čtyřicátých narozenin našeho šutéra Michala Šarankieviče, kterému přejem ještě hodně vstřelených gólů a hlavně zdravíčko.

Výsledky :

Kolešovice Roztoky 4:1
Pustověty Pavlíkov 0:0
Roztoky Pustověty 1:1
Pavlíkov Kolešovice 0:1
Roztoky Pavlíkov 2:0
Pustověty Kolešovice 3:1


Pořadí :

1. Č.L. Kolešovice 6b
2. TJ So. Pustověty 5b
3. TJ Roztoky 4b
4. SK Pavlíkov 1b

 

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Šimon, Bičovský A.(Bureš), – Hůla(Zuska), Žierik, Bretšnajdr(Bičovský V.), Mucha – Šarankievič, Holeček.

Hráč turnaje: Holeček

Branky: Holeček 3, Šimon

Rozhodčí: Švácha, Strouhal, Klekner

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 100

 

Tipování : Připravujeme tipování na novou sezónu, o zahájení soutěže budeme včas informovat. Pravidla soutěže naleznete zde ...

 

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby