Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS :  Ba Rynholec - So Pustověty 0:3 (0:3)
   
Mistrovské utkání jaro 2011, 27.5.2011, 23.kolo

 

p1080328
p1080336
p1080339
p1080340
1/4 
start stop bwd fwd

 

 

Domácí neporazitelnost padla*V bráně byla zeď*Střílíme překrásné góly*Takticky zmáklý konec*

Do Rynholce se nám neodjíždělo zrovna s nadšením. Domácí tým od doby nového hřiště s umělou trávou doma snad ještě neprohrál a nedávno dal prvnímu Janovu šest branek. Navíc nám stále chybí střelec Martin Šimon.

První poločas byl pro nás doslova ideální. Po dvou šancích domácích, které bravurně vylapal náš gólman, se krásně trefil do růžku Standa Hůla. O několik minut později, po hezké kombinační akci, zvýšil na dva nula Jarda Brko. Pak si vybral slabší chvilky náš stoper při rozehrávce, ale gólman byl neprůstřelný. Uklidňující třetí gól do šatny perfektně trefil z voleje Martin Cédl. Domácí brankář neměl žádnou šanci.

Do druhého dějství jsme vstupovali s jasnou taktikou. Perfektně bránit a když se povede nějaký ten brejk, tak to bude super. Sice nás domácí zatlačili, ale naše katenáčo jim toho moc nedovolilo. A když už něco propadlo, tak to vyřešil hráč zápasu – brankář Michal Šperl. Ke konci zápasu jsme měli ještě několik gólovek, ale nikdo už se netrefil. Tento výsledek nečekal nikdo ani v tipovací soutěži.

 

 

Sestava: Šperl – Šnobl(Čertík), Fencl, Bičovský A., Mucha – Drexler, Bičovský V.(Čebiš), Bretšnajdr, Hůla(Kalík) - Šarankievič, Cédl.  

Hráč zápasu: Šperl

Branky: Hůla, Bretšnajdr, Cédl

Rozhodčí: Rendl

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků:  50

 

Tipování : přesný tip v tomto kole neodhadl nikdo - vetšina tipovala shodně ve prospěch Baníku. Tipovací soutěž jde pomalu do finále. Teoretickou šanci na první místo má 21 tipařů, reálnou jen 7 soutěžících. Průběžné pořadí tipujících naleznete zde ...

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby