Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : Sp Řevničov - So Pustověty 1:1 (1:0)
  
Mistrovské utkání jaro 2011, 1.5.2011

 

1
2
3
4
5
1/5 
start stop bwd fwd

 

 

Ze Sparty vezeme bod*Zápas rozdílných poločasů*V koncovce chybělo štěstí*Stále držíme první flek*

Na zápas do Řevničova jsme odjížděli v nekompletním složení a to poznamenalo celý první poločas. Soupeř od začátku nasadil vysoké tempo a v prvních dvaceti minutách nás hodně mačkal. Výsledkem toho byla jejich jediná branka. Zdánlivě lehký míč se snášel k nám do vápna, ale nedorozumění v obraně (srážka brankáře se stoperem) využil domácí hráč k pohodlnému zasunutí míče do branky. Od tohoto momentu jsme se pomalu začali koukat na polovinu soupeře a sem tam udělali nějaký ten protiútok. Jinak první půle nestála za nic.

Ve druhé už to byla trochu jiná písnička. Udělali jsme pár přeskupení v sestavě, hru jsme vyrovnali a soupeře tlačili co to šlo. Najednou jsme se dostávali do šancí, kopali spoustu rohů a přímých kopů. Po jednom z nich vyrovnal Jarda Brko hlavou. Další šance už přišli v niveč a tak zápas skončil asi spravedlivou remízou. Nicméně i plichta stačila na udržení prvního místa. Situace na čele třetí třídy je stále napínavá.

  

Sestava: Šperl – Knobloch, Fencl, Bičovský A., Mucha – Drexler, Bičovský V., Čertík, Čebiš (Hůla) - Šarankievič, Bretšnajdr.

  

Hráč zápasu: Bretšnajdr

Branky: Bretšnajdr

Rozhodčí: Strouhal

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků:  60

 

Tipování : přesný tip a plný počet bodů v tomto kole získali Libor Hájek, Josef JOsef, Pepa Maršál, Bičík9, Šimon, Dolejš, Mareček. Průběžné pořadí tipujících naleznete zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby