Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : Olympie Rakovník - Sokol Pustověty 4:2 (1:0)
  
Mistrovské utkání jaro 2011, 2.4.2011

 

dscf6746
dscf6758
dscf6762
dscf6768
1/4 
start stop bwd fwd

 

 

Hra bída, rozhodčí bída, výsledek bída*Soupeř nás předjel*Nedáš dostaneš*Divočáci prohráli, ale přesto slavili*

V sobotních ranních hodinách jsme zajížděli na horkou půdu soupeře, který disponuje řadou zkušených hráčů ostřílených vyššími soutěžemi. Bylo znát, že nejsme zvyklý na tento začátek zápasu a první poločas jsme komplet prospali. Soupeř byl lepší hlavně v rozehrávce a kombinaci. Ještě, že v bráně nespal M. Šperl, to by byl poločasový výsledek asi mnohem horší.

Běhat se začalo až ve druhé půli. Zásluhou dobře hrajícího J.Bretšnajdra se nám podařilo vyrovnat. Vypadalo to, že se nadechujem k trvalejšímu náporu, ale po chvíli jsme opět inkasovali gól, což nás zase srazilo dolů. Hra se přelévala ze strany na stranu. Pak začal úřadovat začínající rozhodčí, který pod tíhou svého šéfa (vedoucího týmu domácích) nám neuznal regulérní gól. Přišli i další naše šance, ale ty jsme nevyužili a pak - jak už to bývá - jsme dostali dva góly. V poslední minutě ještě upravil skóre D. Šnobl, který se trefil snad po deseti letech.

Ani tato prohra nijak nenarušila příjemné oslavy 40tých narozenin A.Bičovskýho a R.Čebiše. Chlapi ještě jednou přeji vše nejlepší a hodně zdraví.

  

Sestava: Šperl – Knobloch, Fencl, Bičovský A., Čebiš(Šnobl) – Drexler, Šimon, Bretšnajdr, Kalík(Bičovský V.) – Hůla, Cedl(Mucha).

 

Hráč zápasu: Jaroslav Bretšnajdr

Branky: Bretšnajdr, Šnobl

Rozhodčí: Kozák

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků:  -

 

Tipování : přesný tip a plný počet bodů v tomto kole získali Habr, Viky a Vráťa. Průběžné pořadí tipujících naleznete zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby