Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - Zavidov 0:6 (0:1)
 
Přípravné utkání jaro 2011, 5.03.2011

 

fotbal_5.3.11-0
fotbal_5.3.11-1
fotbal_5.3.11-2
fotbal_5.3.11-3
1/4 
start stop bwd fwd

 

 

Pustovětští divočáci vydrželi jen poločas*Celý zápas pod soustavným tlakem soupeře*Těžko hledat pozitiva*Divočákům umělá tráva nechutnala*Gambáč a zelená U Romana – to byla jiná písnička*

K dalšímu přípravnému zápasu se Pustověty vydaly do Rynholce, kde na ně čekal jeden z nejlepších týmů okresu FC Zavidov. Již docházka na utkání naznačovala, že zápas bude velice těžký. Soupeř disponoval sedmnácti mladými a běhavými hráči. Pustovětský klub (zásluhou nezájmu mladších) se sešel v jedenácti lidech s věkovým průměrem kolem 38mi let.

Neuběhlo ani pět minut a Zavidov dal první branku i když trochu šťastnou. Čekalo se, že soupeř bude další góly postupně přidávat, ale do poločasu se tak nestalo. Zavidov neustále tlačil, ale do vyložených šancí se nedostával. Naopal na druhé straně zahodil velkou šanci Hůla a o pár minut později ještě Šimon. To byly poslední výkřiky již značně unavených divočáků.

Do druhé půle soupeř vystřídal rychlé hráče ještě rychlejšími a během patnácti minut dal Pustovětům těžké KO(5 gólů). Zápas se potom dohrával s vírou, že jich nedostaneme deset. Poslední minuty zápasu někteří hráči dohrávali se sebezapřením. Jak by bylo hezké mít několik hráčů na střídání. Doufejme, že porážka po jedenácti vyhraných zápasech v řadě nás nakopne k lepším výkonům.

 

Sestava 1.poločas: Bretšnajdr – Šnobl, Fencl, Bičovský A., Kalík – Šimon, Hůla, Bičovský V., Čebiš R. – Šarankievič, Hatala

Sestava 2.poločas: Šperl – Hatala, Fencl, Bičovský A., Kalík – Hůla, Bičovský V., Bretšnajdr, Čebiš R. – Šarankievič, Šimon


Branky: Bretšnajdr

Rozhodčí: Rendl

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: -

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby