Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník
 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50
 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : Sokol Pustověty - Sokol Kněževes 5:4 (1:4)

Přípravný zápas jaro 2011, 12.2. 2011

 

jedenactka 

 

Kněžák hrál pouze hodinu*Matadoři vyškolili mladíky*I na schůzi byla forma dobrá*Neporazitelnost trvá i v přípravě*Rošády v sestavě přinesly výhru*

První přípravný zápas nám nakonec vyšel a druhotřídní Kněževes jsme porazili. Začátek zápasu však nebyl nejlepší. Soupeř začal ve velkém tempu a asi v 15.min. již vedl 4:1. Vše nasvědčovalo tomu, že dostaneme tvrdou lekci od týmu, který minulý týden nastřílel Kroučové 13 gólů. Ale co se nestalo – trenér zamíchal sestavou a hra se postupně vyrovnávala. V druhém poločasu soupeř odpadl jak po fyzické stránce, tak v rozehrávce a kombinaci. Toho využili „staří koně“, kteří neupustili od svého nastaveného tempa a nastříleli soupeři čtyři branky. Večer se vše probralo na výroční schůzi a s krásným pocitem z vítězství se oslavily 42. narozeniny našeho stopera. Jen tak dál, pánové!!!

 

Sestava: Tomášek – Šnobl, Fencl, Knobloch, Bičovský A. – Hůla, Čebiš R., Bičovský V., Šimon – Šarankievič, Hatala. Hokejově střídali: Bretšnajdr, Kalík

Branky: Šnobl, Šarankievič, Čebiš, Hatala, Šimon

Rozhodčí: Polívka

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: -

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby