Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : Panoší Újezd - Pustověty 1:2 (0:0)
  
Mistrovské utkání jaro 2011, 24.4.2011

 

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd

 

 

Trápení pustovětských střelců*Ševa nedal penaltu*Neustálý tlak nakonec přinesl ovoce*Druhej flek je náš*

Ve čtvrtém jarním kole jsme zajížděli na horkou půdu Panošího Újezda, který nás na podzim porazil a před týdnem sebral všechny body favorizované Olympii. Vzhledem k soupeřově hřišti jsme museli změnit taktiku a rozestavění. Vsadili jsme na tři útočníky a všechny míče jsme nakopávali na ně.

V prvním poločase jsme měli spoustu šancí na vstřelení první branky, ale všechny střely končily buď vedle nebo přímo do brankáře domácích. Obrovskou příležitost zahodil Martin Šimon, který se ocitl sám před brankářem. Bohužel mu to vyšlo na levou nohu a tu (jak dobře víme) má jen na opírání. Soupeř zahrozil snad jenom jednou při nedorozumění naší obrany.

Góly začaly padat až ve druhé půli. Domácí z ojedinělého útoku, kdy se míč několikrát odrazil od někoho k někomu, doklepli míč do naší branky. Prostě psycho – bušíme do nich a oni dají góla. Naštěstí zanedlouho na to jsme vyrovnali, po rohu se trefil hlavou Brko. Ten byl i u zrodu druhého gólu, když prošel obranou domácích, ale zakončit se mu nepovedlo. Míč se odrazil od brankáře na velké vápno, kde číhal Ševa a střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci. Už už měl nakročíno k „hráči zápasu“, ale cca 5 min. do konce zápasu hanebně zahodil penaltu, když ani netrefil branku. Kdo půjde kopat příště??? No nic, vezem domu tři body.

  

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Čebiš, Mucha – Bičovský V.(Kalík), Bretšnajdr, Hůla - Šarankievič, Šimon(Hatala), Drexler.

  

Hráč zápasu: -

Branky: Bretšnajdr, Šarankievič

Rozhodčí: Sedláček

ŽK: Bretšnajdr

ČK: -

Počet diváků:  40

 

Tipování : přesný tip a plný počet bodů v tomto kole získali Abdul, Libor Hájek, Rendl, Šácha. Průběžné pořadí tipujících naleznete zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby