SESTAVA: Beneš (Matějovský M.) – Kameník, Hovorka, Sharankevych, Bureš – Elmerich, Koláček, Knap, Bauer (Bičovský A.) – Truksa, Bičovský V.

STŘELCI: Truksa (Bureš), Knap, Elmerich (Knap)

ROZHODČÍ: Aksamit – Tichý, Šmíd

ŽK: Kameník, Koláček, Knap

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 50

* Víc se kecalo než hrálo * Hosté doplatili na nedisciplínu * Pozápasová oslava vše přebyla *

Zápas s Oráčovem byl pro nás tak trochu velkou neznámou, protože s tímto soupeřem jsme už dlouhá léta nehráli. Oba týmy jsou v popředí tabulky a tak se předpokládalo, že bude k vidění kvalitní fotbal.

Jenže opak byl pravdou. Hra byla celkově taková neurovnaná. Vázla nám kombinace a těžce jsme se dostávali do šancí. Hosté působili od začátku velice nervózním dojmem. Jakékoliv zapískání rozhodčího doprovázeli neslušnými komentáři a na hřišti se přiostřovalo. Bohužel se do některých hádek namotávali i naši hráči. Fotbalově jsme měli mírnou převahu a bylo tam i několik šancí na skórování. Gól přišel až ke konci poločasu z kopačky Truksy, který utekl hostující obraně. To už hosté hráli o deseti, bez vyloučeného hráče za hrubé nesportovní chování.

Druhý poločas už byla hra na jednu bránu. Sice jsme hosty tlačili, ale chyběla nějaká ta dobrá finálka a góly. Kolem sedmdesáté minuty rozhodčí odpískal pokutový kop a Oráčovští měli zase nervy na pochodu. Byla z toho další červená za nějaké to sprosté slovo a my jsme vedli o dva góly. Poslední gól zápasu vstřelil Elmerich po individuální akci a mohlo se jít slavit. Narozeniny tří veteránů se opravdu povedly.

Trenér: Dneska to žádná fotbalová krása nebyla, ale i takové zápasy je potřeba nějak uhrát.