SESTAVA: Kalík – Mucha, Kameník, Kurka, Bureš – Hůla, Knap, Bičovský V., Bauer – Truksa, Škranc (Krejčí)

STŘELCI: Truksa (Knap), Knap (tr.kop), Bičovský V. (Bauer), Truksa (Krejčí)

ŽK: Knap, Kurka, Škranc

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 60

* Špatné začátky poločasů * O body přicházíme v poslední minutě * Konečně je konec *

Poslední zápas smolného podzimu jakoby charakterizoval celé naše vystupování v této části sezóny. Ke všem zraněným se připojila ještě neúčast gólmana a do brány musel bývalý hráč (který nikdy nechytal), aby nás bylo vůbec jedenáct.

V zápase jsme pořád něco dotahovali. Nezachytili jsme začátky obou poločasů. Naopak, až na poslední minutu, závěry poločasů vyznívaly v náš prospěch. Prohrávali jsme 2:0, ale zvedli jsme se. Snížení přišlo z kopačky Truksy, po pasu od Knapa. O přestávce jsme žili nadějí, že to dokážeme ukopat na nějaký ten bod.

Jenže sotva se rozeběhnem, Lubná v rychlém sledu za sebou dvakrát skóruje a rázem prohráváme 4:1. V tom momentu to s námi vypadalo velice špatně a málokdo věřil v nějaký obrat. V téhle chvíli jsme to riskli a vysunuli jsme napadání soupeře hned na jejich půlce a vyplatilo se. Nejdříve jsme si pomohli trestňákem a pak jsme využívali chyb soupeře. Deset minut před koncem se nám podařilo srovnat na 4:4. Škoda, že jsme neuhlídali poslední minutu zápasu.

V sobotu 12.11. od 16:00 hod. bude na hřišti dokopná. Tam to všechno proberem.