Sestava: Tomášek – Šnobl, Bičovský A., Břicháček, Mucha – Hůla (Šperk), Knap, Šimon, Bureš (Škranc) – Sharankevych, Krejčí.

Rozhodčí: Sedláček – Vyhnanovský, Beran

ŽK: Tomášek, Břicháček, Mucha

Diváků: 50

Venku to nejde*Fatální kiksy nás stály body*Sedláčka už nééééé*

Po třech domácích výhrách jsme chtěli potvrdit dobrou formu ve venkovním zápase na umělé trávě v Rynholci. Komplikací byl post stopera. Keby je zraněný a při neúčasti Jakuba Sixty v útoku, nemohl na stopera ani Ševa.

Že nemáme klasickýho stopera se podepsalo hned při prvním gólu domácích na začátku utkání. Břicháček špatně odhadl situaci a útočník soupeře šel sám na brankáře. Pak ještě nahrál do strany, kde byl úplně volný další hráč, který pohodlně vstřelil branku. Nedůraz a laxní přístup k domácím hráčům se prolínal celým prvním poločasem. Druhý gól domácích padl ještě do poločasové pauzy. Střelu z dálky Tomášek prostě nechytil.

O poločas jsme mančaft hecovali a nabádali ke většímu důrazu a aktivitě, která nám chyběla. Hráči si to vzali k srdci a druhá část zápasu byla o mnoho živější. Jenže nás srážely do kolen kiksy, které nedělá ani žákovské mužstvo. Také soudce neměl zrovna den. Zřejmě si nechtěl rozhněvat domácí hráče a publikum (vždyť nedaleko od místa utkání bydlí!!!). Několik penaltových zákroků na naše hráče, tak krásně přehlížel, že se divili i domácí fanoušci. Jen kdyby to bylo na opačné straně!? Obavy z delegace tohoto nepohyblivého panďuláka se potvrdily. To ale nemění nic na tom, že jsme vyložené šance nedali a lacino inkasovali. Třeba Ševa měl dvě jasné tutovky a nedal nic. Vrcholem našich chyb byl poslední gól domácích. Z pozice stopera nahrál Aleš Bičovský přímo na nohu domácímu útočníkovi balon, který bez problému skóroval. Druhou půli jsme sice odmakali, ale chyběla produktivita.