Sestava: Tomášek – Šnobl (Mucha), Sharankevych, Šimon, Kebrle – Hůla, Bičovský V., Knap, Bureš, – Krejčí, Zuska.

Rozhodčí: Švácha

ŽK: Knap, Kebrle

Diváků: 60

Ani dobrý výkon na body nestačil*Nedáváme góly*Jsme pořád na nule *

První domácí zápas sezóny jsme odehráli s horkým favoritem soutěže z Rakovníka. K dispozici nebyly opět dvě naše opory Bretšnajdr a Břicháček. Kluci, už bych vás rád viděl na hřišti! Oproti zápasu v Lubné nastoupili hned čtyři jiní hráči. Obranné šiky nám přišel vyztužit Míra Kebrle z Městečka.

Do zápasu jsme šli s defenzivní taktikou a pokud možno hrozit z protiútoků. Jeden se nám povedl a dokonce jsme dali i gól, ale pro údajné postavení mimo hru nebyl uznán (mával laik hostů). Ve dvanácté minutě se zranil Šnobl (zlomený nos) a než jsme stačili vystřídat, tak nám dal soupeř gól. Jinak se hrál velice svižný fotbal plný střetů hlavně ve středu pole. Brankáři se moc nezapotili. Byla to hra od šestnáctky k šestnáctce.

První poločas byl rozhodně lepší tým Rakovníka a v druhém poločase jsme měli více ze hry my. Jenže nedáváme branky. Před velkým vápnem řešíme všechno moc zbrkle. Finální přihrávka si hrála na schovku a docela jí to šlo. Škoda, že se s takovým nasazením nehrálo v Lubné. Body opět nemáme a tým klesá ke dnu tabulky. Pojďme s tím něco udělat!

Nejlepší střelci sezóny:

• Václav Bičovský - 1 gól / 1 zápas

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - T.J. Roztoky 3:2 (2:1) – (Rous 2, Kozák – Texl, Čermák), So. Petrohrad - B. Lubná 3:4 (3:2) – (Sochor P. 2, Halámek T.), So. Kroučová - B. Rynholec 3:2 (2:0) – (Husák 2, Rais), Sp. Řevničov - SK Lány B 2:1 (1:1) – (Petráček 2), Sj. Chrášťany - TJ Šanov 4:1 (1:0) – (Loula, Erben, Čemez, Rédl L.), So. Branov - TJ Čistá 2:1 (1:0) – (Bechner 2  – Votroubek), So. Pustověty - SK Rakovník B 0:1 (0:1).

Tipování : 8. kolo tipovací soutěže bylo zahájeno, průběžné pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...