Sestava: Tomášek – Šnobl, Sharankevych, Šimon, Bičovský A.  – Hůla (Mucha), Bičovský V., Zuska, Bureš, – Špérl, Truksa.

Střelci: Bičovský V. (Bureš), Bičovský V. (Truksa)

Hráč zápasu: Bičovský V.

Rozhodčí: Blín

ŽK: -

První jarní výhra*V. Bičovský vymetal pavučinky*Probudí se střelecky i útočníci? *

Na zápas do Rynholce jsme zajížděli s obavou, jestli nás bude vůbec jedenáct. Hodinu před odjezdem se začaly množit omluvenky. Nějak jsme to polepili a šli do boje.

Problém nastal hned v první minutě zápasu. Domácí kopou roh a hned dávají gól. Naštěstí to byla jejich poslední gólová radost. Po této brance se hrála vyrovnaná hra. Měli jsme několik šancí v šestnáctce soupeře, ale nedotlačili jsme to do brány. Ujala se až střela V. Bičovského z pětadvaceti metrů, kterou vymetl pravý roh branky. Poločas tedy 1:1.

Jelikož jsme chtěli vyhrát, tak jsme o poločasové přestávce proházeli sestavu a posílili útok. Na stopera šel Šimon, před něj Šperl a do útoku jsme dali Sharankevyče.  Domácím jsme začali značně zatápět a dá se říct, že jsme měli víc ze hry. Šance ale ne a ne proměnit. Deset minut před koncem jsme se dočkali. V. Bičovský z dvaceti metrů, netradičně levou nohou, opět vymetl pravý roh domácí branky. Pak jsme si už výsledek pohlídali a vezeme do ďolíku tři body.

III. třída - 15. kolo

So. Branov - Sj. Chrášťany 5:1 (2:1) – (Opl 2, Rous, Molo, Zikmund – Hanzl), TJ Šanov - Ol. Rakovník 1:1 (0:1) – (Cafourek T. – Kozák), FC05 Zavidov B - SK Lišany 4:1 (2:0) – (Čech st. 2, Čech ml., Štiller D. – Hamouz V.),      Sp. Řevničov - TJ Roztoky 2:1 (2:1) – (Matějka 2),  So. Kroučová - SK Lány B 1:1 (0:0) – (Rais),             So. Srbeč - TJ Čistá 2:2 (1:1) – (Sova T., Brož – Stárek 2), B. Rynholec - So. Pustověty 1:2 (1:1) – (Kougl J.).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...