POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty - Lány 3:2 (2:1)

Sestava: Zuska – Šnobl, Knobloch, Šimon, Bureš – Bičovský A., Knap, Bretšnajdr, Hůla – Břicháček (Mucha), Bičovský V.

Hráč zápasu: Zuska

Rozhodčí: Titlbach – Švácha, Rous

Diváci: 70

Šťastná výhra*Hrajeme bez útočníků*Skvěle nás podržel “druhý” gólman*

Za krásného prosluněného počasí a před dobrou diváckou kulisou jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání třetí třídy. Museli jsme se obejít bez našich elitních útočníků a bez brankářské jedničky.

Zápas začal pro nás už tradičně. První minuta, chyba v obraně a prohráváme. Naštěstí se nám podařilo již v 5. minutě vyrovnat. Po rohovém kopu se trefil hlavou Šimon. Další průběh zápasu byl z naší strany velice laxní. Soupeř nás předčil hlavně v pohybu. Naštěstí nám dobře chytal náhradní gólman Zuska. Do šancí jsme se vůbec nedostávali. Až poslední minutě prvního poločasu jsme si dvakrát pořádně nahráli a byl z toho gól Knapa.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. V útoku jsme balon nepodrželi a neustále jsme se bránili rychlým výpadům soupeře. Po velké hrubce v rozehrávce jsme soupeři darovali trestný kop, ze kterého Lánský vyrovnali. Snad s pocitem, že jsme za celý zápas v útoku divákům nic nepředvedli, vyprodukovalo útočné duo rozhodující akci zápasu. V. Bičovský načasoval přihrávku nabíhajícímu Muchovi a ten po šesti letech střeleckého půstu, chladnokrevně zavěsil. Na oslavu svého gólu divákům předvedl parádní salto. To se psala asi osmdesátá minuta a do konce zápasu jsme to už nějak ukopali. Všem věrným divákům se za předvedený výkon omlouváme a věříme, že už to bude jen lepší. Zápas jsme vyhráli s velkou dávkou štěstí.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 19 gólů / 15 zápasů
  • Václav Bičovský - 13 gólů / 21 zápasů
  • Jaromír Knap - 12 gólů / 21 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - FC 05 Zavidov B 7:1 (3:0) – (Topinka 2, Křováček, Kokšál, Kalfiřt, Beneš, Eck – Folkman), TJ Roztoky - Sp. Řevničov 4:1 (1:0) – (Dolejš 3, Čermák), B. Rynholec - So. Sýkořice 0:2 (0:2), Sj. Chrášťany - So. Srbeč 2:1 (1:0) – (Dvořák 2), So. Pustověty - SK Lány B 3:2 (2:1) – (Šimon, Knap, Mucha), SK Lišany - So. Ruda 4:1 (3:0) – (Beneš, Řepka L., Jelínek, Chládek – Vacek), So. Kroučová - TJ Čistá 1:6 (0:3) – (Hejda).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...