POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty - Kroučová 5:0 (2:0)

tym
tym
1/2

Dobrý vstup do jara*Dvě premiéry*Hattrick Radka Truksy*Gólman s nulou*

Na první jarní mistrovské vystoupení jsme si museli tři neděle počkat, ale vyplatilo se. Dobrý terén a všichni hráči řádně natěšeni. Trenéři měli na výběr z patnácti hráčů, což se už dlouho nestalo. Premiérově za náš ansábl nastoupili Viktor Břicháček a Michal Fiedler, který se hned po pěti minutách hry zranil a musel být střídán.

Od začátku zápasu jsme si vytvořili tlak a do pětadvacáté minuty jsme se předháněli, kdo zahodí větší tutovku. Radek Truksa měl asi tři, Václav Bičovský, Martin Šimon, Viktor Břicháček a Jaromír Knap po jedné. Soupeř zahrozil pouze dvakrát, ale obrana a výborně chytající gólman si s tím poradili. Když to nešlo kombinačně, museli jsme si pomoci standartkou. V oné pětadvacáté minutě zahrával V. Bičovský rohový kop a S. Hůla hlavou otevřel skóre. Do přestávky dal gól ještě R. Truksa a tím odstartoval hon za hattrickem.

Začátek druhého poločasu se nám povedl. Truksa se dvakrát trefil a bylo jasné, že body zůstanou doma. Pak ještě přidal gól dobře hrající Zuska. Kombinačně jsme ovládli hru a zápas jsme s jistotou dovedli do vítězného konce.

Sestava: Špérl – Šnobl (Zuska), Knobloch, Šimon, Bičovský A. – Bičovský V. (Fiedler, Škranc), Knap, Bretšnajdr, Hůla – Břicháček, Truksa.

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - B. Rynholec 2:1 (0:1) – (Koch, Beneš), So. Ruda - So. Sýkořice 1:5 (1:1) – (Hrbek), TJ Roztoky - FC 05 Zavidov B 2:0 (2:0) - (Povolný, Fikejz), SK Lišany - Sj. Chrášťany 1:1 (1:0) – (Jelínek – Karas), Řevničov - TJ Čistá 1:1 (1:0) – (Bílek), So. Pustověty - So. Kroučová 5:0 (2:0) – (Truksa 3, Hůla, Zuska), SK Lány B - So. Srbeč 3:3 (2:2) – (Kosár, Pleiner, Humr O.).

TipováníOmlouvame se, tipovaci tabulka bude aktualizovana zde ... pozdeji.