POSLEDNÍ ZÁPAS : Lišany - Pustověty 1:3 (1:0)

Sestava: Zuska – Bretšnajdr, Knobloch, Šimon, Šnobl (Bureš) – Hůla, Knap, Bičovský V., Mucha (Škranc) – Sharankevych, Truksa.

Střelci: Šarankievič Michal, Škranc Jakub, Truksa Radek

Hráč zápasu: Knap

Rozhodčí: Strouhal Jiří, Klekner Vladimír, Polívka Zdeněk

Karty: Mucha Roman

Diváci: 40

Fotbalové počasí*Malátný výkon*V 80. minutě stále 0:1*po výhře stále držíme třetí místo*

Původní nedělní termín zápasu byl netradičně změněn na sobotu a aby to bylo ještě více zamotané, na poslední chvíli se měnilo i hřiště. Místo na podmáčeném hřišti v Lišanech se hrálo za krásného fotbalového počasí na trávě v Lužné.

První polovina zápasu nebyla v naší režii a u míče byl více soupeř. Svou pomalou hrou bez běhání, napadání protihráčů a nenabízení se, jsme Lišanům dovolili hrát a soupeř se ujal vedení. Na bránu jsme za poločas nevystřelili a když se po ojedinělém samostatném úniku neprosadil Truksa a v zápětí v druhé šancí dorazil míč Knap jen do břevna, šli jsme do šaten za nepříznivého stavu.

Ačkoliv jsme si v kabině řekli, že hře chybí aktivita, pokračovali jsme ve stejném výkonu až do 75. minuty. V posledních 15 minutách se náš tým vzchopil a zatlačil Lišany na svou polovinu. V 80. minutě jsme během 3 minut výsledek otočili a v závěru ještě přidali třetí gól.

Příště hrajeme odložený zápas s Rynholcem v sobotu na vlastním hřišti a poté budé následovat dokopná.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 24 gólů / 19 zápasů
  • Václav Bičovský - 13 gólů / 25 zápasů
  • Jaromír Knap - 13 gólů / 25 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

FC 05 Zavidov B So. Srbeč 4:3 (3:3) 40, SK Lišany Sp. Řevničov 1:5 (1:3) 20, Ol. Rakovník So. Srbeč 7:2 (4:1) 50, So. Kroučová SK Lány B 0:0 (0:0) 70, TJ Roztoky B. Rynholec 2:0 (2:0) 50, SK Lišany So. Pustověty 1:3 (1:0) 40, TJ Čistá So. Sýkořice 0:2 (0:0) 60, FC 05 Zavidov B So. Ruda 6:0 (3:0) 30, Sj. Chrášťany Sp. Řevničov 0:1 (0:0) 30

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...