Míčový sedmiboj dvojic Pustovětská sedmička 2022

 

 

TJ Sokol Pustověty pořádá v sobotu 6. srpna 2022 od 8:30 hodin Pustovětskou sedmičku - Míčový sedmiboj dvojic, 14. ročník.

  

sedmiboj 2020

 

 

 

Pokyny účastníkům míčového sedmiboje

 

Datum a místo konání: 6. srpna 2022 od 8.30 hod., sraz účastníků v 8:00

 

Kde: sportovní areál TJ SOKOL PUSTOVĚTY

 

Disciplíny: stolní tenis, basketbal, tenis, nohejbal, volejbal, házená, fotbal

 

Podmínky účasti: soutěže se může zúčastnit max. 40 dvojic, člen dvojice je během turnaje nezastupitelný. Vhodné je jednotné reprezentativní oblečení každé dvojice. O pořadí přihlášek rozhoduje den (hodina) doručení. Přihlášky: e-mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript informace: Ing.Václav Bičovský, tel.: 603 866 467

 

Jízdní řád sedmiboje:

8:00 – Prezentace dvojic, startovné (hřiště – klubovna TJ)

8:15 – Losování do pavouků všech disciplín

8:30 - Začátek sedmiboje (začíná se stolním tenisem na sále místní restaurace)

cca 10:00 – Ostatní disciplíny na hřišti

cca 18:30 – Ukončení sedmiboje, sčítání výsledků

cca 19:00 – Vyhlášení výsledků

cca 19:15 – Posezení při muzice

 

Co si vzít k disciplínám:

Stolní tenis – sálová obuv, tenisová pálka

Tenis – tartanový kurt, obuv sálová nebo turfy, tenisová raketa

Ostatní sporty jsou na travnatých hřištích – obuv libovolná mimo kopaček se šroubovými špunty. Pokud to jenom trochu jde, je vhodné jednotné reprezentativní oblečení každé dvojice.

 

Instrukce: V rámci zajištění rychlého a hladkého průběhu celého turnaje žádám všechny účastníky, aby se aktivně podíleli na obsazování sportovišť a ihned po odehrání zápasu nahlásili výsledek. Hrací míče zůstávají po odehrání utkání u sloupku sítě nebo v brance. Během dne není povoleno se vzdalovat z areálu bez předchozí domluvy s pořadatelem. Všichni účastníci zodpovídají za svůj zdravotní stav a startují na vlastní nebezpečí. Bufet v areálu otevřen po celý den. Kdo by chtěl přenocovat – je možno v areálu postavit stan.

 

Startovné: 500,--Kč za dvojici

 

Ceny: budou odpovídající výslednému pořadí týmu

 

 

 

1
10_snapseed
11_snapseed
12_snapseed
13_snapseed
1_snapseed
1a
1b
1c
1d
2_snapseed
3_snapseed
4_snapseed
5_snapseed
6_snapseed
7_snapseed
8_snapseed
9_snapseed
01/18 
start stop bwd fwd

 

 

 

Pravidla míčového sedmiboje

 

Systém: V jednotlivých disciplínách bude veřejné losování do pavouků bez nasazování. V každé disciplíně se bude hrát vylučovacím způsobem a bude určeno pořadí s tímto bodovým ziskem:

 

1. místo ... 9 bodů

2. místo ... 7 bodů

3. místo ... 5 bodů

4. místo ... 4 body

 

dvojice získá přísl. počet bodů, i když bude mít volný los, pokud by se hrálo předkolo, vítěz získává 1 bod. Konečné pořadí je dáno výsledkem součtu všech získaných bodů za umístění v jednotlivých disciplínách. Při rovnosti rozhoduje větší počet prvních míst, případně druhých atd. Při rovnosti (rozumí se úplné) rozhoduje los. Hraje se v zásadě bez rozhodčích, pouze při sporech bude nasazen pořadatelem.

 

1) Tenis - Hraje se jeden set čtyřhry, za stavu 6:6 tie break.

 

2) Nohejbal - Hraje se na dva sety do 10 bodů, za stavu 1:1 na sety rozhoduje rozdíl bodů z obou setů, při rovnosti bodů rozhoduje, kdo vyhrál druhý set.

 

3) Volejbal - Hraje se na dva sety do 15 bodů, za stavu 1:1 na sety rozhoduje rozdíl bodů z obou setů, při rovnosti bodů rozhoduje, kdo vyhrál druhý set.

 

4) Basketbal - Hází se trestné hody na koš (šestky). Každý hráč má možnost jednoho zkušebního hodu, využití této možnosti musí jasně ohlásit soupeři. I v případě proměněného zkušebního hodu se tento bod nezapočítává. Pak hází 5 soutěžních hodů v tomto pořadí hráčů – A1, B1, B2, A2,... Při rovnosti hází všichni čtyři ve stejném pořadí po 1 soutěžním hodu (bez zkušebního) až do rozhodnutí.

 

5) Stolní tenis - Hraje se čtyřhra na dva vítězné sety do 11 bodů.

 

6) Házená - Hází se sedmimetrové hody. Každý má jeden zkušební hod (stejně jako u basketbalu). Každý hází 4 sedmičky, z toho po dvou na každého ze soupeřící dvojice. Pořadí stejné jako u kopané (bod č. 7). Při rovnosti se postupuje jako u kopané.

 

7) Fotbal - Kopou se penalty (jedna zkušební). Každý kope 4 penalty, z toho po dvou na každého ze soupeřící dvojice. Při rovnosti si dvojice vybere, kdo bude kopat (až do konce) a kdo chytá. Kope se po jedné penaltě až do rozhodnutí.

 

Závazné pořadí při kopání resp. házení a chytání v technických disciplínách (kopaná – penalty, házená – sedmičky):

1) A1 B1 9) B2 A1
2) A1 B1 10) B2 A1
3) A1 B2 11) B2 A2
4) A1 B2 12) B2 A2
5) B1 A2 12) B2 A2
6) B1 A2 13) A2 B1

7) B1 A1 14) A2 B1
8) B1 A1 15) A2 B2
9) B2 A1 16) A2 B2

V případě nerozhodného výsledku následuje "náhlá smrt" – z každé dvojice jeden hází (kope), druhý chytá – provádí se až do rozhodnutí.

 

 

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 28.5. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Pustověty logo_sokol_50 Jesenice

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby